Karpicko ul. Poznańska 14, 64-200 Wolsztyn +48 662 663 892 biuro@grzeskowiakinvest.com

O Grześkowiak Invest

    Jesteś tutaj!
  • Główna
  • O Grześkowiak Invest

Nasz historia

Firma Grześkowiak Invest powstała dzięki pasji do nieruchomości

Oszczędność energetyczna

Funkcjonalne rozkłady

Piękna okolica

Bliskość punktów usługowych

Istniejemy na rynku już kilkanaście lat. Już od samego początku stawialiśmy potrzeby klientów na pierwszym miejscu. Nasze inwestycje są projektowane z myślą o potrzebach rodzin z dziećmi, osób starszych a także tych, którzy szukają swojego pierwszego M.Zadzwoń do nas i zobacz mieszkania zbudowane z myślą o Tobie.

Nasza historia

Historia naszej firmy

Początek naszej działalności

Działalność firmy GRZEŚKOWIAK związana z budową budynków wielorodzinnych rozpoczęła się w Nowym Tomyślu. To tam stawialiśmy pierwsze kroki w tej branży. Pierwszy budynek powstał w roku 2008 i były to budynki przy ulicy Komunalnej, a następnie Ślósarskiego. Działalność w Nowym Tomyślu prowadziliśmy jak i nadal prowadzimy z wspólnikiem ze tamtych okolic.

Zmiana lokalizacji naszej głównej działalności

W tym roku postawiliśmy na samodzielną działalność, która opiera się na Wolsztynie i jego okolicach. Budynki zlokalizowane przy ulicy Drzymały w Wolsztynie były jednymi z pierwszych inwestycji, które realizowaliśmy już samodzielnie jako firma GRZEŚKOWIAK. Był to rok 2016 gdy pierwszy budynek obejmujący 12 mieszkań został sprzedany a zadowoleni klienci zyskali piękny lokal mieszkalny w idealnej lokalizacji naprzeciw parku

Kolejne udane inwestycje

Nastał czas na rozwijanie naszej działalności. Kolejna inwestycja obejmuje 4 budynki wielorodzinne powstałe w Chobienicach. Tam również wiele osób znalazło swoje idealne miejsce do życia

Co robimy teraz?

Obecnie kończymy budowę budynków wielorodzinnych w Wolsztynie przy ulicy Lipowej. I na tym oczywiście nie poprzestaje. Już zaczynamy budowy w Karpicko oraz w Babimoście. W swoich działaniach przede wszystkim stawiamy na jakość i zadowolenie klienta. Dostosowujemy mieszkania do rynku i zapotrzebowania na nim.

Co planujemy ?

Oczywiście w planach mamy kolejne inwestycje! Nieustająco myślimy o rodzinach proponując większe mieszkania z ogródkiem, ale także o osobach starszych które cenią sobie bliskość miasta. Staramy się wybierać grunty umożliwiające stworzenie idealnych domów dla każdego z naszych klientów!