Karpicko ul. Poznańska 14, 64-200 Wolsztyn +48 662 663 892 biuro@grzeskowiakinvest.com

Mieszkania Karpicko - koło Wolsztyn-a - Grzeskowiak Invest

    Jesteś tutaj!
  • Główna
  • Mieszkania Karpicko – koło Wolsztyn-a

Mieszkania Karpicko

Mieszkania w Karpicku to inwestycja obejmująca 42 nowoczesne lokale o zróżnicowanej powierzchni, oscylującej między 42 a 57 m2. Umieszczone są one w dwóch trzykondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych, stanowiących integralną część malowniczego otoczenia. Aktualnie prowadzimy prace związane z realizacją tego projektu, zakładając, że cały proces zajmie dwa lata.

Mieszkania Karpicko? Tylko z Grześkowiak Invest – wyróżniają się nie tylko swoim ustawieniem, lecz także funkcjonalnością. Zaprojektowane z myślą o indywidualnych potrzebach mieszkańców, pozwalają na dowolną aranżację wnętrza. Wysoki komfort użytkowania gwarantują przestronne balkony, a mieszkańcom parterowych lokali przypisane są także ogródki, tworzące prywatną przestrzeń zieloną. Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano również wózkarnię do ogólnego użytku.

Innowacją w porównaniu do standardowych rozwiązań są szklane balkony, które dodają charakteru budynkom. Wspólna kotłownia dla całego kompleksu, zasilana gazem ziemnym oraz wspomagana pompą ciepła i panelami fotowoltaicznymi, to kolejny element projektu. Dzięki temu układowi możliwe będzie efektywne zarządzanie energią, co przekłada się na niższe koszty eksploatacyjne dla mieszkańców. Dodatkowo, na dachu każdego budynku zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne, wspierając zrównoważone i ekologiczne podejście do energii.

Kotłownia, będąca sercem energetycznym kompleksu, wyposażona będzie zarówno w kocioł gazowy, jak i pompę ciepła, tworząc inteligentny i efektywny system. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w liczniki ciepła, co umożliwi łatwe i precyzyjne rozliczanie zużycia energii. Mieszkania w Karpicko to nie tylko przestrzeń do życia, ale również innowacyjne podejście do ekologii i efektywności energetycznej.

2024

42

Ilość
mieszkań

84

Ilość
miejsc
parkingowych

42m²-57m²

Powierzchnia
mieszkań

2022

Rozpoczęcie
budowy